KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 9111172
nr 911 1172
Gravyrer
6 st, Kungligheter, 1700-tal, motivet: 28x19
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 15 september 2014
kl 19:30:24
350 kr
700 kr
450 kr
700 kr
900 kr